Adoptuj si politika

Modlit se je lepší než...

Adoptuj si svého politika

Vyplňte prosím následující formulář

*Údaje označené červeným jsou povinné.





Položka Kraj slouží převážně ke statistickým účelům.


Možnost "Chci se modlit do" slouží v případě,
že si přejete modlit se pouze na dobu určitou.


     

V případě, že označíte možnost zobrazování svého jména, jméno se zobrazí ve tvaru: Jméno P. (pouze první písmeno vašeho příjmení; pouze pokud se za politika modlí 1 člověk).





Foto: https://www.psp.cz/sqw/detail.sq

Marek Ženíšek
/Poslanec PČR

Poslanecký klub: TOP 09
Členství ve výborech:
Výbor pro obranu, člen od 23. 11. 2021
Zahraniční výbor, člen od 23. 11. 2021
Stálá komise pro kontrolu činnosti Úřadu pro zahraniční styky a informace, člen od 26. 11. 2021
Stálá delegace Parlamentu do Parlamentního shromáždění NATO, náhradník od 26.
Funkce: Zahraniční výbor, předseda od 24. 11. 2021
Datum narození: 26.11.1978
Volební kraj: Plzeňský
Více informací ZDE