Adoptuj si politika

Modlit se je lepší než...

Seznam politiků


Foto: https://www.psp.cz/sqw/detail.sq

Klára Kocmanová
/Poslanec PČR

Za tohoto politika se modlí Jan K.90 dní.

Poslanecký klub: Piráti
Členství ve výborech:
Výbor pro sociální politiku, členka od 23. 11. 2021
Výbor pro životní prostředí, členka od 23. 11. 2021
Volební komise, členka od 2. 11. 2021
Stálá komise pro kontrolu použití odposlechu a záznamu telekomunikačního provozu, použití sledování osob a věc
Funkce: Volební komise, ověřovatelka komise od 3. 11. 2021
Datum narození: 5.11.1992
Volební kraj: Středočeský
Více informací ZDE