Adoptuj si politika

Modlit se je lepší než...

Seznam politiků


Foto: https://www.psp.cz/sqw/detail.sq

Eliška Olšáková
/Poslanec PČR

Za tohoto politika se ještě nikdo nemodlí.

Poslanecký klub: STAN
Členství ve výborech:
Mandátový a imunitní výbor, členka od 10. 11. 2021
Výbor pro veřejnou správu a regionální rozvoj, členka od 23. 11. 2021
Stálá komise pro práci Kanceláře Poslanecké sněmovny, členka od 26. 11. 2021
Funkce: Výbor pro veřejnou správu a regionální rozvoj, místopředsedkyně od 25. 11. 2021
Datum narození: 29.6.1968
Volební kraj: Zlínský
Více informací ZDE