Adoptuj si politika

Modlit se je lepší než...

Seznam politiků


Foto: https://www.psp.cz/sqw/detail.sq

Pavla Pivoňka - Vaňková
/Poslanec PČR

Za tohoto politika se ještě nikdo nemodlí.

Poslanecký klub: STAN
Členství ve výborech:
Výbor pro sociální politiku, členka od 23. 11. 2021
Výbor pro vědu, vzdělání, kulturu, mládež a tělovýchovu, členka od 23. 11. 2021
Stálá komise pro rodinu a rovné příležitosti, členka od 26. 11. 2021
Stálá delegace Parlamentu do Středoevropské iniciat
Funkce: Výbor pro sociální politiku, místopředsedkyně od 24. 11. 2021
Datum narození: 31.10.1976
Volební kraj: Jihočeský
Více informací ZDE