Adoptuj si politika

Modlit se je lepší než...

Adoptuj si svého politika

Vyplňte prosím následující formulář

*Údaje označené červeným jsou povinné.





Položka Kraj slouží převážně ke statistickým účelům.


Možnost "Chci se modlit do" slouží v případě,
že si přejete modlit se pouze na dobu určitou.


     

V případě, že označíte možnost zobrazování svého jména, jméno se zobrazí ve tvaru: Jméno P. (pouze první písmeno vašeho příjmení; pouze pokud se za politika modlí 1 člověk).





Foto: https://www.psp.cz/sqw/detail.sq

Ondřej Kolář
/Poslanec PČR

Poslanecký klub: TOP 09
Členství ve výborech:
Ústavně-právní výbor, člen od 23. 11. 2021
Výbor pro evropské záležitosti, člen od 23. 11. 2021
Stálá komise pro hybridní hrozby, člen od 26. 11. 2021
Stálá komise pro kontrolu činnosti Bezpečnostní informační služby, člen od 26. 11. 2021
Stálá komise
Funkce: Výbor pro evropské záležitosti, místopředseda od 24. 11. 2021
Datum narození: 13.3.1984
Volební kraj: Hlavní město Praha
Více informací ZDE