Adoptuj si politika

Modlit se je lepší než...

Registrace modlitby za politika

Jak registrovat svou modlitbu za politika

Při registraci zvoleného politika postupujte podle následujících pokynů:

 1. Vyberte si náhodného politika kliknutím na Adoptuj si politika v nabídce v levém sloupci, nebo si politika zvolte kliknutím na Seznam politiků.
 2. Zvolte možnost Chci se za něho/ní modlit v červeném kroužku na vizitce politika.
 3. Vyplňte formulář a postupujte podle pokynů, které jsou tam uvedeny. Povinné údaje jsou jméno, příjmení, e-mailová adresa a ověřovací CAPTCHA kód.
 4. Po obdržení ověřovací e-mailové zprávy potvrďte svou registraci kliknutím na příslušný odkaz.
 

Důležité upozornění:

V případě, že se někdo k modlitbě za vámi zvoleného politika už zaregistroval, a nejsou ještě adoptovaní všichni politici, nebude možné si modlitbu za něj zaregistrovat. Prosím, vyberte si jiného politika ze seznamu kliknutím na Adoptuj si politika v levém sloupci.

Poznámka: Z jedné e-mailové adresy lze v daném období 6 měsíců registrovat jen modtliby za jednoho politika.

Konečné potvrzení registrované modlitby

Od potvrzení registrace své modlitby za politika obdržíte po sedmi dnech další ověřovací e-mail, kde vás vyzveme, abyste registraci své modlitby znovu potvrdili kliknutím na příslušný odkaz.

 • V případě, že jste si to nerozmysleli a budete se chtít modlit i po uplynutí 7 dnů od své registrace, bude vaše modlitba po kliknutí na odkaz (v e-mailové zprávě nebo po přihlášení v pravé horní části obrazovky) prodloužena na období příštích 6 měsíců.
 • Jestli svou modlitbu nestihnete prodloužit po uplynutí 7 dní od obdržení ověřovacího e-mailu (tj. v období mezi 7 a 14 dny po registraci), bude registrace vaší modlitby automaticky ukončena. Důvodem je zjistit, zda uživatel svůj úmysl modlit se za politika mezi tím nepřehodnotil.   

Úprava parametrů modlitby a mého konta

Pokud chcete:

 • upravit své osobní údaje, které jste vyplnili do systému www.adoptujsipolitika.cz
 • ukončit nebo změnit modlitbu za vámi zvoleného politika
 • modlit se za jiného politika

postupujte podle následujících pokynů:

Pozor: Z jedné e-mailové adresy lze v daném období 6 měsíců registrovat jen modlitbu za jednoho politika.

 1. Klikněte na odkaz v e-mailu, který jste obdržel/a pro ověření svého uživatelského konta, nebo klikněte na Přihlášení v levém sloupci menu.
 2. Vyplňte svou e-mailovou adresu zadanou při registraci a heslo, které jste obdrželi e-mailem.
  Poznámka
  : Pokud jste své heslo zapomněli nebo ho neznáte, využijte prosím nástroj Zapomenutá registrace.
 3. Po úspěšném zadání svých přihlašovacích údajů budete přesměrováni na stránku svých nastavení, kde můžete udělat příslušné výše uvedené kroky.
  Poznámka:
  V pravé horní části obrazovky se vždy zobrazuje ovládací panel s vaším jménem a poslancem, za kterého se modlíte, nebo jste se modlili.

Nepřišel mi ověřovací e-mail

Ověřovací e-mail bývá běžně doručován velmi rychle (do 5 vteřin).

V případě, že ověřovací e-mail není doručen do 10 minut, můžete postupovat podle následujících pokynů:

 • Zkontrolujte ve své e-mailové schránce složku Spam (nevyžádaná pošta), zda v ní není zpráva s předmětem „Potvrzení registrace politika“. 

Pokud ověřovací e-mail doručen nebyl, můžete svůj modlitební závazek potvrdit následujícím způsobem:

 1. Otevřete stránku Zapomenutá registrace.
 2. Zadejte e-mailovou adresu, kterou jste uvedli při registraci své modlitby. Po odeslání formuláře svou e-mailovou schránku opět zkontrolujte a přihlaste se do systému prostřednictvím údajů uvedených v doručeném e-mailu. Svou registraci potvrďte kliknutím na odkaz uvedený v pravé horní části obrazovky.
 3. Pokud ověřovací e-mailová zpráva nepřijde ani v tomto případě, zkuste se prosím zaregistrovat za téhož politika s jinou e-mailovou adresou.

Registrace bez použití e-mailu

Jestliže neužíváte e-mail, můžete se zaregistrovat na telefonním čísle 284 841 922, kde uvedete své jméno a jméno politika, za kterého se chcete modlit.