Adoptuj si politika

Modlit se je lepší než...

Seznam politiků


Foto: https://www.psp.cz/sqw/detail.sq

Lucie Potůčková
/Poslanec PČR

Za tohoto politika se ještě nikdo nemodlí.

Poslanecký klub: STAN
Členství ve výborech:
Mandátový a imunitní výbor, členka od 10. 11. 2021
Ústavně-právní výbor, členka od 23. 11. 2021
Výbor pro evropské záležitosti, členka od 23. 11. 2021
Stálá delegace Parlamentu do Parlamentního shromáždění Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evrop
Funkce: Výbor pro evropské záležitosti, místopředsedkyně od 24. 11. 2021
Datum narození: 1.9.1975
Volební kraj: Královehradecký
Více informací ZDE