Adoptuj si politika

Modlit se je lepší než...

Adoptuj si svého politika

Zapoj se do modliteb

V případě, že se někdo k modlitbě za vámi zvoleného politika už zaregistroval, a nejsou ještě adoptovaní všichni politici, nebude možné si modlitbu za něj zaregistrovat.


Foto: www.senat.cz

Ladislav Faktor
/Senátor PČR

Za tohoto politika se ještě nikdo nemodlí.

Strana / nominant strany: Bez politické příslušnosti
Členství ve výborech:
Výbor pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost (člen)
Stálá komise Senátu pro sdělovací prostředky (člen)
Senátorský klub Občanské demokratické strany (člen)
Datum narození: 9.4.1957
Volební obvod: 14 - České Budějovice

Senátor, právník a hudebník, v letech 1990 až 1994 hrál ve skupině Pražský výběr, v roce 1991 založil Rádio Faktor.

Foto: www.senat.cz

Jan Tecl
/Senátor PČR

Za tohoto politika se ještě nikdo nemodlí.

Strana / nominant strany: ODS
Členství ve výborech:
Mandátový a imunitní výbor (člen)
Výbor pro vzdělávání, vědu, kulturu, lidská práva a petice (místopředseda)
Volební komise (člen)
Senátorský klub Občanské demokratické strany (člen)
Datum narození: 27.9.1963
Volební obvod: 44 - Chrudim

Ekonom a podnikatel, od roku 2016 je zastupitelem kraje Vysočina. Od roku 2010 je starostou Havlíčkova Brodu, v letech 2006-2010 byl zastupitelem.

Foto: www.psp.cz

Pavel Pustějovský
/Poslanec PČR

Za tohoto politika se ještě nikdo nemodlí.

Poslanecký klub: ANO
Datum narození: 17.1.1972
Volební kraj: Zlínský

Foto: www.senat.cz

Herbert Pavera
/Senátor PČR

Za tohoto politika se ještě nikdo nemodlí.

Strana / nominant strany: TOP 09
Členství ve výborech:
Výbor pro hospodářství, zemědělství a dopravu (člen)
Stálá komise Senátu pro rozvoj venkova (člen)
Klub Starostové a nezávislí (člen)
Datum narození: 4.1.1958
Volební obvod: 68 - Opava

Pedagog, v letech 2013 až 2017 byl poslancem, v roce 2017 mandát neobhájil. Od roku 1998 je starostou obce Bolatice. 

Zobrazit další 4 náhodné politiky
Zobrazit kompletní seznam politiků

Přiřazení politici


Foto: http://www.vlada.cz

Alena Schillerová
/Člen vlády

Za tohoto politika se modlí Jana C.497 dní.

Strana / nominant strany: Bez politické příslušnosti
Funkce: ministryně financí
Datum narození: 1.3.1964
 

Vzdělání

  • 1997–2000: titul Ph. D. - Správní právo – správní a zemědělsko-družstevní právo, Masarykova univerzita v Brně
  • 1982–1988 titul JUDr. - Právo, Masarykova univerzita v Brně

 

 

Profesní a veřejná činnost

  • prosinec 2017 – červen 2018: ministryně financí v I. vládě Andreje Babiše
  • 1. ledna 2016 – 13. prosince 2017: náměstkyně Ministerstva financí pro Daně a cla, Ministerstvo financí
  • 1. července 2014 – 31. prosince 2015: ředitelka Odboru právního a daňového procesu, Generální finanční ředitelství
  • 1. ledna 2013–30. června 2014: zástupce ředitele a vedoucí Odboru metodiky a výkonu daní, Finanční úřad pro Jihomoravský kraj
  • 1. září 2006 – 31. prosince 2012: ředitelka Finančního úřadu Brno – venkov
  • 1. ledna 1995 – 31. srpna 2006: zástupkyně ředitele Finančního úřadu Brno – venkov
  • 1991–1995: pracovnice exekučního a právního oddělení, Finanční úřad Brno – venkov

 


Jazykové znalosti
  • Angličtina
  • Němčina
  • Ruština

 


Foto: www.psp.cz

Jakub Michálek
/Poslanec PČR

Za tohoto politika se modlí Vladimíra B.977 dní.

Poslanecký klub: Piráti
Funkce: předseda klubu
Datum narození: 6.2.1989
Volební kraj: Hlavní město Praha

Foto: www.senat.cz

Ladislav Václavec
/Senátor PČR

Za tohoto politika se modlí Karla K.2457 dní.

Strana / nominant strany: Bez politické příslušnosti
Členství ve výborech:
Výbor pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost (místopředseda)
Stálá delegace Parlamentu České republiky do Parlamentního shromáždění Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě (náhradník)
Senátorský klub ANO (člen)
Datum narození: 13.2.1967
Volební obvod: 64 - Bruntál

Foto: www.psp.cz

Radka Maxová
/Poslanec Evropského parlamentu

Za tohoto politika se modlí 1 člověk.

Strana / nominant strany: ANO
Datum narození: 2.12.1968
Bydliště: Jihočeský

   - frakcev EP: Obnova Evropy (dříve ALDE)
   - v Evropském parlamentu od roku 2019 

  • - Vystudovala Fakultu potravinářské a biochemické technologie Vysoké školy chemicko-technologické v Praze.
  • - Pracovala jako učitelka na střední škole v Chrudimi.
  • - Působila jako inspektorka České zemědělské a potravinářské inspekce a vystřídala několik manažerských pozic.
  • - V roce 2012 vstoupila do hnutí ANO a byla zvolena místopředsedkyní, tuto funkci vykonávala do roku 2013.
  • - Od roku 2013 byla poslankyní za ANO v Poslanecké sněmovně PČR, kde působila jako předsedkyně sociálního výboru, zasedala i v organizačním výboru. Svůj poslanecký mandát obhájila i v roce 2017. 
  • - Od roku 2014 byla za hnutí ANO zastupitelkou v Táboře, v krajských volbách v roce 2016 byla zvolena zastupitelkou Jihočeského kraje.